LKS Szarotka Nowosielce - strona nieoficjalna

II Edycja:

Kolejna porażka.

• autor: 19szarotka51, 2017-10-23 08:37

Szarotka Nowosielce w meczu 12-tej kolejki zostaje pokonana na własnym boisku przez drużynę Lotniarz Bezmiechowa 1:2

Jedyną bramkę dla Szarotki strzelił głową Bartosz Gołda.

Pierwsza porażka.

• autor: 19szarotka51, 2017-10-15 19:45

Szarotka Nowosielce w meczu wyjazdowym ponosi porażkę z Victoria Pakoszówka 2:1

Mecz nie ułożył się korzystnie dla Szarotki. Już w 3 minucie tracimy pierwszą bramkę. Mimo, że na boisku dominują zawodnicy Szarotki to gospodarze strzelają kolejnego gola na 2:0 tym razem z karnego, którego sędzia ewidentnie wyciągną z "kapelusza". Zapamiętajmy tę trójkę - Jakub KOZNER, WOSIEWICZ, CZERNIJ.  Sędziowie boczni a zwłaszcza Pani Beata Wosiewicz podejmowała słuszne decyzje i z ogromnym zdziwieniem przyjęła decyzję sędziego głównego  - kibice Szarotki do końca meczu nie mogli pogodzić się z wątpliwymi decyzjami Pana Koznera.

Stwarzamy wiele sytuacji bramkowych ale tym razem szczęście nie dopisuje. Bramkę dla Szarotki strzelił Bartosz Gołda po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Derby juniorów

• autor: 19szarotka51, 2017-10-14 20:50

Juniorzy Młodsi w ostatnim meczu rundy jesiennej odnieśli ważne zwycięstwo z LKS Długie 3:1

BRAWO BRAWO

Mimo, że juniorzy SZAROTKI grali o jednego zawodnika mniej rozegrali dobry mecz i co najważniejsze odnieśli zwycięstwo. Swoją pierwszą bramkę strzeliła Julia Jaklik - gratulacje!!

Derby na remis.

• autor: 19szarotka51, 2017-10-02 11:20

W niedzielę Szarotka Nowosielce rozegrała spotkanie na wyjeździe z drużyną Sanbud Długie.

Mecz zakończył się remisem 0:0. Drużyny podzieliły się punktami - szkoda straty dwóch punktów, ale końcówka meczu wyraźnie dla gospodarzy. Dlatego można się cieszyć z remisu.

III runda Pucharu Polski

• autor: 19szarotka51, 2017-09-25 22:29

W III rundzie Pucharu Polski Szarotka Nowosielce zmierzyła się z drużyną IV-ligową Geo-Eko Ekoball-Stal Sanok. Szarotka po bramce strzelonej przez Darka Siwika z rzutu wolnego obejmuje prowadzenie 1:0, ale ostatecznie przegrywamy 1:3.

Mecz rozegrany na dobrym poziomie - w bramce T.Płatek robił co mógł aby przegrana nie była wyższa. Na tle czołowej IV-ligowej drużyny Szarotka wypada bardzo dobrze.

FILM

Mecz 2017-09-24, 13:00

herb Szarotka Nowosielce 3:1 herb LKS Zarszyn
Szarotka Nowosielce   LKS Zarszyn

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Mecz z Ekobalem
Ładowanie...