LKS Szarotka Nowosielce - strona nieoficjalna

Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce

Szarotka - Orkan Markowce

• autor: 19szarotka51, 2017-04-23 21:54

W dniu dzisiejszym kolejny mecz rundy wiosennej rozegrali seniorzy w meczu wyjazdowym na stadionie w Markowcach. Początek meczu był trudny ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. W 21 minucie meczu tracimy pierwszą bramkę, po rzucie z autu przeciwnika. Minuta 39 przeciwnik strzela kolejną bramkę ustanawiając tym wynik 0-2. Nasza drużyna się nie poddaje i w 45 minucie bramkę zdobywa Bartosz Gołda. Po przerwie na boisko wchodzi Tutak Darek za Michurę Kamila, oraz Tutak Krzysztof za Niemca Tomasza. W 48 minucie sędzia pokazuje rzut karny dla drużyny z Markowiec. Tracimy bramkę na 1-3. Minuta 53 sędzia po raz kolejny pokazuje rzut karny, natomiast tym razem dla Szarotki. Do wykonania rzutu karnego podchodzi Bartosz Gołda. Strzela bramkę ustanawiając wynik na 2-3. W 61 minucie na boisko wbiega Kozimor Roland za Gołdę Szymona. Minuta 62 zdobywamy bramkę tym samym ustanawiając wynik na 3-3, bramkę zdobywa Tutak Krzysztof. W minucie 78 boisko opuszcza Siwik Dariusz a za niego wbiega Burczyk Bartosz. Mecz kończy się wynikiem 3-3.
W pierwszym składzie wystąpili:
-Płatek Tomasz #12
-Szuba Janek #2
-Siwik Dariusz #4
-Malik Mirek #3
-Furlik Wojciech #2
-Gołda Szymon #19
Stepan Matsko #7
-Niemiec Tomasz #17
-Michura Kamil #16
-Gołda Bartosz #10
-Gac Damian #18

Pierwszy mecz juniorów!

• autor: 19szarotka51, 2017-04-22 21:39

W dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej zagrali juniorzy na stadionie w Niebocku przeciwko drużynie z Jabłonki. Zwyciężamy 3-1 po bramkach Hyrczyka 36', Pisuli 49', Król 56'.
W pierwszym składzie wystąpili: Sieczkowski Marcin, Rybczak Kacper, Heliński Jakub, Michalski Michał, Ołowiańczyk Bartłomiej, Nowak Łukasz, Pisula Wojciech, Nowak Marcin, Małek Jakub, Król Artur, Hyrczyk Michał.
Jutro zapraszamy na wyjazdowy mecz seniorów. Zmierzymy się z Orkan Markowce o godzinie 13:00
DO BOJU SZAROTKA!

Reaktywacja strony!

• autor: 19szarotka51, 2017-04-10 22:31

Po świętach Wielkanocnych ruszamy z reaktywacją strony!
Tymczasem życzymy wszystkim wesołych świąt, smacznego jajka i mokrego śmigusa dyngusa!!

2015 Zakończony

• autor: 19szarotka51, 2015-11-16 17:53

Nie tak wszyscy kibice, zawodnicy i trener wyobrażali sobie tabele tej ligi po 13 meczach. W takim a nawet szczuplejszym składzie na wiosne potrafilismy zdobyć 30 punktów. Co sprawiło że wtedy kiedy mieliśmy być w wąskim gronie kandydatów do awansu, zdobywamy rzutem na taśme tylko  14 punktów ? - to nawet mniej niż równo rok temu, kiedy kadra była o połowe wąższa.

Napewno w kilku meczach brakło zwykłego szczęscia (czyt. Polańczyk - niezliczona ilość słupków i poprzeczek, czy "dzień konia" bramkarza w Rzepedzi). Może powodem był wyjazd za granice 3 podstawowych zawodników, gdzie podczas ich 4 tygodniowej nieobecności nie zdobyliśmy nawet punktu -  a gdy na to złożyła się również kontuzja Malika -  zostaliśmy bez obrony i bez napastnika. Kontuzja naszego bramkarza juz w 3 meczu tez nie ułatwiła życia trenerowi. Po kontuzji Zięby bronił trochę "kto chciał",i tak najpierw udało się zwerbować Jańca, pożniej kolejno swoich sił próbowali zawodnicy z pola, najpierw Furlik, potem Burczyk, a na końcu chyba najpewniejszy Bartek Milczanowski. Mimo tych wszystkich przeciwności które nas w tej rundzie spotkały wynik jaki osiągnęliśmy jest żenujący i bardzo wstydliwy, cieżko bedzię o motywacje na wiosne wiedząc że sezon jest stracony, no chyba że emocji dostarczy walka o utrzymanie, co brzmi dla kibiców Szarotki nieprawdopodobnie, bo przecież cel był zupełnie inny.

_________________________________________________________________________________________

JA JAKO ADMINISTRATOR DZIĘKUJE ZA LICZNE ODWIEDZINY STRONY. NA TĄ CHWILE JEST PONAD 360 TYSIECY! JEDNAK Z UWAGI NA CORAZ RZADSZĄ OBECNOŚĆ NA MECZACH, KOŃCZE TUTAJ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ, JEŚLI KTOŚ JEST CHĘTNY DO PROWADZENIA STRONY PROSZĘ O KONTAKT, JEŚLI NIKT SIE NIE ZNAJDZIE STRONA POZOSTANIE NIEAKTYWNA. DZIĘKI!

Pewne zwyciestwo na koniec

• autor: 19szarotka51, 2015-11-02 10:00

FLORIAN RYMANÓW - SZAROTKA 1:4

Bramki: Gac 2`, Buczek 5`,Gołda 15`, Buczek 75`