LKS Szarotka Nowosielce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

A-klasa » Krosno I

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Remix Niebieszczany - LKS Pisarowce
LKS Zarszyn - Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko - Cosmos Nowotaniec
Juventus Poraż - Bukowianka Bukowsko
Victoria Pakoszówka - Szarotka Uherce
Jawornik Czarna - LKS Długie
Lotniarz Bezmiechowa - Szarotka Nowosielce

Wyszukiwarka

Vlepki

I Edycja

II Edycja:

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-19 Remix Niebieszczany LKS Pisarowce 16:30
2018-08-19 LKS Zarszyn Orzeł Bażanówka 16:30
2018-08-19 Sanovia Lesko Cosmos Nowotaniec 16:30
2018-08-19 Juventus Poraż Bukowianka Bukowsko 16:30
2018-08-19 Victoria Pakoszówka Szarotka Uherce 16:30
2018-08-19 Jawornik Czarna LKS Długie 16:30
2018-08-19 Lotniarz Bezmiechowa Szarotka Nowosielce 16:30
2018-08-26 LKS Pisarowce Szarotka Nowosielce 16:30
2018-08-26 LKS Długie Lotniarz Bezmiechowa 16:30
2018-08-26 Szarotka Uherce Jawornik Czarna 16:30
2018-08-26 Bukowianka Bukowsko Victoria Pakoszówka 16:30
2018-08-26 Cosmos Nowotaniec Juventus Poraż 16:30
2018-08-26 Orzeł Bażanówka Sanovia Lesko 16:30
2018-08-26 Remix Niebieszczany LKS Zarszyn 16:30
2018-09-02 LKS Zarszyn LKS Pisarowce 16:30
2018-09-02 Sanovia Lesko Remix Niebieszczany 16:30
2018-09-02 Juventus Poraż Orzeł Bażanówka 16:30
2018-09-02 Victoria Pakoszówka Cosmos Nowotaniec 16:30
2018-09-02 Jawornik Czarna Bukowianka Bukowsko 16:30
2018-09-02 Lotniarz Bezmiechowa Szarotka Uherce 16:30
2018-09-02 Szarotka Nowosielce LKS Długie 16:30
2018-09-09 LKS Pisarowce LKS Długie 16:30
2018-09-09 Szarotka Uherce Szarotka Nowosielce 16:30
2018-09-09 Bukowianka Bukowsko Lotniarz Bezmiechowa 16:30
2018-09-09 Cosmos Nowotaniec Jawornik Czarna 16:30
2018-09-09 Orzeł Bażanówka Victoria Pakoszówka 16:30
2018-09-09 Remix Niebieszczany Juventus Poraż 16:30
2018-09-09 LKS Zarszyn Sanovia Lesko 16:30
2018-09-16 Sanovia Lesko LKS Pisarowce 16:30
2018-09-16 Juventus Poraż LKS Zarszyn 16:30
2018-09-16 Victoria Pakoszówka Remix Niebieszczany 16:30
2018-09-16 Jawornik Czarna Orzeł Bażanówka 16:30
2018-09-16 Lotniarz Bezmiechowa Cosmos Nowotaniec 16:30
2018-09-16 Szarotka Nowosielce Bukowianka Bukowsko 16:30
2018-09-16 LKS Długie Szarotka Uherce 16:30
2018-09-23 LKS Pisarowce Szarotka Uherce 16:30
2018-09-23 Bukowianka Bukowsko LKS Długie 16:30
2018-09-23 Cosmos Nowotaniec Szarotka Nowosielce 15:30
2018-09-23 Orzeł Bażanówka Lotniarz Bezmiechowa 16:30
2018-09-23 Remix Niebieszczany Jawornik Czarna 16:30
2018-09-23 LKS Zarszyn Victoria Pakoszówka 16:30
2018-09-23 Sanovia Lesko Juventus Poraż 16:30
2018-09-30 Juventus Poraż LKS Pisarowce 16:30
2018-09-30 Victoria Pakoszówka Sanovia Lesko 16:30
2018-09-30 Jawornik Czarna LKS Zarszyn 16:30
2018-09-30 Lotniarz Bezmiechowa Remix Niebieszczany 16:30
2018-09-30 Szarotka Nowosielce Orzeł Bażanówka 15:30
2018-09-30 LKS Długie Cosmos Nowotaniec 16:30
2018-09-30 Szarotka Uherce Bukowianka Bukowsko 16:30
2018-10-07 LKS Pisarowce Bukowianka Bukowsko 15:30
2018-10-07 Cosmos Nowotaniec Szarotka Uherce 15:30
2018-10-07 Orzeł Bażanówka LKS Długie 15:30
2018-10-07 Remix Niebieszczany Szarotka Nowosielce 15:30
2018-10-07 LKS Zarszyn Lotniarz Bezmiechowa 15:30
2018-10-07 Sanovia Lesko Jawornik Czarna 15:30
2018-10-07 Juventus Poraż Victoria Pakoszówka 15:30
2018-10-14 Victoria Pakoszówka LKS Pisarowce 15:30
2018-10-14 Jawornik Czarna Sanovia Lesko 15:30
2018-10-14 Lotniarz Bezmiechowa Sanovia Lesko 15:30
2018-10-14 Szarotka Nowosielce LKS Zarszyn 15:30
2018-10-14 LKS Długie Remix Niebieszczany 15:30
2018-10-14 Szarotka Uherce Orzeł Bażanówka 15:30
2018-10-14 Bukowianka Bukowsko Cosmos Nowotaniec 15:30
10  2018-10-21 LKS Pisarowce Cosmos Nowotaniec 15:30
10  2018-10-21 Orzeł Bażanówka Bukowianka Bukowsko 15:30
10  2018-10-21 Remix Niebieszczany Szarotka Uherce 15:30
10  2018-10-21 LKS Zarszyn LKS Długie 15:30
10  2018-10-21 Sanovia Lesko Szarotka Nowosielce 13:00
10  2018-10-21 Juventus Poraż Lotniarz Bezmiechowa 15:30
10  2018-10-21 Victoria Pakoszówka Jawornik Czarna 15:30
11  2018-10-28 Jawornik Czarna LKS Pisarowce 14:00
11  2018-10-28 Lotniarz Bezmiechowa Victoria Pakoszówka 14:00
11  2018-10-28 Szarotka Nowosielce Juventus Poraż 14:00
11  2018-10-28 LKS Długie Sanovia Lesko 14:00
11  2018-10-28 Szarotka Uherce LKS Zarszyn 14:00
11  2018-10-28 Bukowianka Bukowsko Remix Niebieszczany 14:00
11  2018-10-28 Cosmos Nowotaniec Orzeł Bażanówka 14:00
12  2018-11-04 LKS Pisarowce Orzeł Bażanówka 14:00
12  2018-11-04 Remix Niebieszczany Cosmos Nowotaniec 14:00
12  2018-11-04 LKS Zarszyn Bukowianka Bukowsko 14:00
12  2018-11-04 Sanovia Lesko Szarotka Uherce 14:00
12  2018-11-04 Juventus Poraż LKS Długie 14:00
12  2018-11-04 Victoria Pakoszówka Szarotka Nowosielce 13:00
12  2018-11-04 Jawornik Czarna Lotniarz Bezmiechowa 14:00
13  2018-11-11 Lotniarz Bezmiechowa LKS Pisarowce 13:00
13  2018-11-11 Szarotka Nowosielce Jawornik Czarna 13:00
13  2018-11-11 LKS Długie Victoria Pakoszówka 13:00
13  2018-11-11 Szarotka Uherce Juventus Poraż 13:00
13  2018-11-11 Bukowianka Bukowsko Sanovia Lesko 13:00
13  2018-11-11 Cosmos Nowotaniec LKS Zarszyn 13:00
13  2018-11-11 Orzeł Bażanówka Remix Niebieszczany 13:00

Buttony

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS PisarowceSzarotka Nowosielce
LKS Pisarowce   Szarotka Nowosielce
2018-08-26, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najnowsza galeria

Dofinansowanie
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Sport.pl

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 154
ogółem: 545 873

statystyki szczegółowe