Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska

Aktualności

Wygrany sparing z ULKS Czerteż

• autor: Szarotka01, 2012-03-30 08:22

W czwartkowym sparingu Szarotka Nowosielce pokonała ULKS Czerteż 4:3(4:0). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Daniel Bieleń, Daniel Farbaniec, Mateusz Mołocznik i Damian Gac.

Więcej w rozwinięciu...

W I połowie zdecydowaną przewagę posiadała nasza drużyna, strzelając 4 bramki oraz stwarzając kilka kolejnych dobrych okazji. Rywal ograniczył się do gry daleką piłką, jednak nie stworzył sobie w zasadzie żadnej okazji pod naszą bramką.

W II połowie do gry weszło kilku młodych zawodników, co miało widoczny wpływ na grę naszej drużyny. Kilka strat ,niedokładnych podań i rywal strzela bramki. Szarotce brakowało precyzji pod bramką rywali i trochę szczęścia gdy piłka trafiała w poprzeczkę.

Sam sparing był dobrym pomysłem, zwłaszcza dla młodych zawodników, którzy muszą uczyć się seniorskiej piłki. Miejmy nadzieję że nauka zaprocentuję już w najbliższym czasie.