Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska

Aktualności

Derbowe zwycięstwo !

• autor: 19szarotka51, 2013-05-02 13:20

We wczorajszym derbowym spotkaniu z Orionem Pielnia po bramkach Bielenia, Farbanca i Ropla wygrywamy 3:2 i jednoczesnie odnosimy czwarte ligowe zwyciestwo i wciaz gonimy miejsce dajace utrzymanie

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo źle szybko straciliśmy bramkę, a goście nadal atakowali. Nasza ruzyna ograniczala się tylko do kontrataków, pierwsza połowa skończyłą się wynikiem 0:1 dla gości.

W drugiej części meczu pokazaliśmy walke i zaangażowanie co przyniosło efekty. Łukasz Bieleń trafił na 1:1 a chwile pozniej Daniel Farbaniec wyprowadzil Szarotke na prowadzenie. Niestety 5 minut przed końcem meczu , nasz zawodnik zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał zawodnik z Pielni. Jednak walka do konca i wiara w zwycięstwo przechylila szale i kilka minut później za sprawą Łukasza Ropla  który zmylił dwóch obronców Pielni i pewnie strzelił bramkę, zwyciezamy w tym meczu i dopisujemy wazne 3pkt.

Kolejny mecz juz w niedziele, przeciwnikiem bedzie LKS GAWOINSTAL IZDEBKI

Poczatek, godz 14:00

Nasza sytuacja w tabeli trochę się poprawiła i są bardzo duże szanse żeby utrzymać się w A klasie.

skłąd: Zięba, Ropel, Silarski,Futyma,Szuba,D. Tutak,Ł. Bieleń,Niemiec,Gac,Farbaniec,Bury

W następnej kolejce będziemy podejmować na wyjeździe drużynę z Izdebek.