Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska

Aktualności

Młodziez powalczyła

• autor: 19szarotka51, 2013-07-01 14:19

W ostatnim meczu sezonu Szarotka w  odmłodzonym składzie remisuje z Karpatami Klimkówka 2:2. Obie bramki dla naszego zespolu zdobył Tomasz Tutak. Pierwsza po rzucie roznym i zamieszaniu w polu karnym, a drugą bezposrednio z rzutu wolnego. Warto zaznaczyc ze po 60-ciu minutach przegrywalismy 0:2, a nie duzo zabrakło by przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc po strzale w słupek. Wielkie brawa dla zawodników za walke do końca mimo przesądzonych losów spadku. Na pochwałe zasluguje rowniez postawa trzech 16 latków ktorzy od 1 minuty mogli zagrac w tym meczu co bedzie dla nich kolejna lekcja w dorosłej pilce. Z tego miejsca podziekowania dla wszystkich zawodników ktorzy chocby kilka minut mogli w barwach naszej druzyny w tym sezonie wystapic, a bylo ich prawie 30. Wielkie dzieki. Teraz okres odpoczynku dla piłkarzy a miejmy nadzieje czas dla działaczy na pokazanie ze sa, i chca ogladac druzyne w wyzszej lidze, bo bez zadnych zmian nie bedzie to mozliwe.

Skład:

B.Milczanowski- Ropel, Szuba, Owad, T.Tutak- Mołocznik, D.Bieleń, Furlik, Michura- B.Burczyk, Gac

W ostatniej kolejce rozstrzygnela sie sprawa barażu, wystapi w nim Orion Pielnia, a ich przeciwnikiem bedzie Tęcza Zręcin. Do klasy okręgowej awansowała Sanovia Lesko oraz Płomień Zmiennica. Gratulacje!!!.