Nieudane zakonczenie jesieni(FOTO)

• autor: 19szarotka51, 2013-10-29 11:17

SZAROTKA - PIONIER 0:2

Skład: Zieba - Owad, Futyma, Szuba, - Posadzki, Mołocznik, Bieleń, Michura, Burczyk -  Tarkowski, Gac

Niestety. Porazka w meczu ktory w koncowym rozrachunku moze byc kluczowy. Przegrywamy 0:2 mimo ze nie bylismy druzyna gorsza, a zaryzykuje stwierdzenie ze w pierwszej polowie o klase lepsza. Trzech srodkowych pomocnnikow zrobilo przewage w srodku pola i ta przelozylo sie na gre calej druzyny Sytuacje były, lecz nie z półki tych 100 procentowych. Mimo przewagi remisujemy do przerwy 0:0 i pelni optymizmu wychodzimy na druga polowe... i klapa. Kolejny mecz i kolejne 2 rozne polowy. W 60 minucie po dosrodkowaniu z prawej strony i celnej glowce zawodnika gosci przegrywamy 0:1. Wydawaloby sie ze w tej sytuacji zawodnik otoczony naszymi nie ma szans nic zrobic, a jednak. Po tym golu Szarotka wziela sie do gry... lecz tylko na 5 minut. Kontra, zamieszanie. 0:2. A potem to juz tylko brak pomyslu na rozegranie jakiejkolwiek akcji. Długie piłki na napastnikow. Duzo niecelnosci i nerwow. Kibice nie mogli byc zadowoleni z postawy zawodników w konowce spotkania.

ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA. MILE WIDZIANE RZETELNE OPINIE NA TEMAT FUNKCJONOWANIA KLUBU,  ZMIAN W KLUBIE JAK I KADRZ

Jesien nie nalezala do udanych. Zgromadzone 22 punkty po 12 meczach daja nam 5 miejsce i 4 punkty straty do pozycji premiowanej awansem. Tragedii nie ma, wszytsko jest do odrobienia w tej wyrównanej w tym roku lidze.

Mamy młody skład ktory po solidnie przepracowanej zimie powinien pokazac na co go stać. Napewno pomoze nowo wybudowana hala sportowa i silownia przy ZSCKR ktora napewno bedzie juz od stycznia sluzyc naszym zawodnikom w treningach. Mimo przykrej porazki w ostatnim meczu pelni nadziei czekamy na styczen kiedy najprawdopodobniej rozpoczna sie treningi oraz 1 mecz rundy wiosennej ktory zagramy na wlasnym boisku z Cosmosem II Nowotaniec koncem marca

______________________________________________________________________________________