LKS Szarotka Nowosielce - strona nieoficjalna

Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska

Nowy sezon 2014/2015

• autor: 19szarotka51, 2014-08-07 12:49

Juz w najblizsza niedziele rozpoczyna sie kolejny ligowy sezon, czyli nowe nadzieje, cele i ambicje. Na boiska wracaja zawodnicy, a na trybuny kibice.

Za nami czas wakacji na zawodnikow, ale i roznego rodzaju turniei festynowych i tym podobnych, jak co roku wiekszosc klubow testowala nowych zawodnikow, kazdy probowal wzmocnic swoja druzyne, na ile sie to udalo pokaza najlblizsze tygodnie. W Nowosielcach rowniez wystapilo kilku nie znanych dotad wczesniej zawodnikow, jednak o konkretnych nazwiskach napiszemy gdy wszystko bedzie juz wiadome na 100%. Jedni w tym sezonie beda liczyc na utrzymanie, inni mocno stawiaja na awans jeszcze innych interesuje bezpieczny srodek tabeli. Tegoroczna B klasa w ktorej grac beda nasi zawodnicy liczy 14 druzyn. Najdalsze wyjazdy to przedewszytskim juz w 2 kolejce Czarna (70km), ponadto Polańczyk(42km), Rzepedz(32km), Baligrod(43km). Do ligi z zeszlego roku dołaczyly nowe druzyny takie jak Lesnik Baligrod ktory w tamtym sezonie w trakcie rundy wycofal sie z ligi okregowej, Victoria Pakoszowka, Juventus Poraz oraz Nelson Polanczyk to spadkowicze z A klasy oraz beniaminki z Odrzechowej oraz Markowiec. Kandydatow do awansu jak i spadku bardzo ciezko wytypowac, wszystko zweryfikuje boisko.

Jesli chodzi i nasz klub to w tym roku oprocz seniorów zgłoszona została sekcja tramkarzy ktora bedzie mierzyc sie ze Wzdowem, Pielnią, Kroscienkiem Wyznym, Jabłonica Polską, Wietrznem, Sieniawą i Bazanowka. Nasi mlodzi chlopcy pierwszy mecz rozegraja 30 sierpnia o 16:00 na naszym stadionie ze Wzdowem.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Juniorzy z Jasienicą
Ładowanie...