Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska

Aktualności

Udana inauguracja!

• autor: 19szarotka51, 2017-08-13 15:52

W pierwszym meczu inauguracyjnym pokonaliśmy na własnym terenie Szarotkę Uherce 2:1 Pierwszy gol to przepiękna kontra, którą rozpoczął i zakończył Stiopka. Przejął piłkę przed naszym polem karnym, przerzucił piłkę na prawe skrzydło gdzie Daniel Bieleń popisał się udaną kiwką i  wrzutką w pole karne. Stiopka efektownym szczupakiem kieruje piłkę do siatki. Na drugiego gola musieliśmy czekać do II połowy. Bramkę można zaliczyć duetowi napastników Mateusz Mołocznik i Michał Wanielista. Mateusz rozpoczął udaną akcję efektownie wkręcając obrońców z Uherzec i wyłożył Michałowi piłkę na 5 metr który nie miał problemu z trafieniem do siatki.

Szarotka Uherce miała okazję wyrównać gdy przy wyniku 1:0 sędzia podyktował rzut karny. Ale na bramce mamy Płatka który idealnie wyczuł intencje egzekutora i obronił karnego - BRAWO!!! Niewątpliwie ta sytuacja dodała skrzydeł naszemu zespołowi. ......

Artykuł w NOWINACH24

Skład: T.Płatek - J.Szuba, S.Gołda, M. Malik, D.TutakzmianaT.Niemiec, - S.MastkoGOLLLL, M.BuczekzmianaM.WanielistaGOLLLL, D.Wach, D. Bieleń zmianaM.Mołocznik - D.Gac, B.Gołda,

Widowisko na dobrym poziomie i na wzorowo przygotowanej płycie boiska! Jeśli chodzi o sam mecz, pierwsza połowa stanowczo pod naszą kontrolą, to my prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe i jedną z nich zamieniamy na gola. Druga połowa zaczęła się podobnie, goście co jakiś czas próbują przejąć inicjatywę i .... , i sędzia dyktuje karnego po faulu Malika. Płatek wyprowadza drużynę z opresji broniąc karnego. Właśnie od tego momentu zaczynamy pewniej atakować i w końcu M.Mołocznik wykłada piłkę M.Wanieliście, który ustala wynik na 2:0.  Stwarzamy wiele sytuacji bramkowych ale nie udaje się podwyższyć wyniku. Niestety przyjezdni osiągają przewagę stwarzając sobie kilka sytuacji podbramkowych i w końcu strzelają jedynego gola. Ostatecznie udaje nam się dowieźć wygraną do końca. Radość w zespole, wielkie brawa dla zawodników.

W drugiej połowie z ławki wchodzili - Mateusz Mołocznik, Michał Wanielista, Tomasz Niemiec, Bartosz Burczyk.

Teraz już skupiamy się na najbliższym meczu, który rozegramy w najbliższy wtorek, z Orkanem Markowce na który już dzisiaj wszystkich zapraszamy.