II Edycja:

Aktualności

Derby na remis.

• autor: 19szarotka51, 2017-09-18 10:11

W minioną niedzielę SZAROTKA Nowosielce w wyjazdowym meczu remisuje z LKS Pisarowce 3:3 (2:0).

Mecz podwyższonego ryzyka - zwłaszcza dla kibiców. Pierwsza połowa to pokaz umiejętności gospodarzy. Przejmują piłkę w środku pola, spychają nas do obrony i oddają znacznie więcej strzałów, które dwukrotnie udaje się im zamienić na bramki. Próbujemy grać długą górną piłką, ale to nie przynosi oczekiwanych efektów - przegrywamy 2:0.

Druga połowa to zupełnie inny mecz. Zawodnicy Szarotki wybiegli na boisko  bardzo zmotywowani i od pierwszych minut ostro walczą o każdą piłkę. Co zostaje nagrodzone po dośrodkowaniu Mirka Malika w pole karne Dawid Sobolak  strzela bramkę kontaktową - 2:1. Gospodarze z minuty na minute słabną. Gra toczy się na ich połowie, ale zdarza nam się jeden błąd i tracimy kolejną bramkę 3:1. Do gry wkraczają rezerwy Szarotki. Zaczyna się ostry i zacięty mecz. Wiele fauli po obu stronach - zawodnik z NR10 z "Pisarowiec"  otrzymuje 2 żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Stwarzamy coraz więcej groźniejszych sytuacji bramkowych. Zawodnicy Pisarowiec oddychają już "rękawami". Do głosu dochodzi nasza drużyna i dwukrotnie pokonujemy dobrze dysponowanego bramkarza Pisarowiec - pierwsze Michał Wanielista i następnie Kamil Michura 3:3 !!! Szarotce zabrakło 5 minut aby pokonać Pisarowce, ale i ten wynik możemy uznać za bardzo dobry!!! Dziękujemy....